Menü

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığınız ürünler, saat 15:00'a kadar verilen siparişler için, yoğun kampanya dönemleri ve mücbir sebepler hariç aynı iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza kargo takip numaranızı içeren bir e-posta gönderilecektir. Kargonuzun teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olarak; siparişinizin kargoya teslim edilmesini takip eden 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat: Saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 ila 4 iş günü içerisinde size ulaştırılır.

İstanbul içi siparişlerde aynı gün hızlı teslimat: Bu seçenek tercih edildiğinde, saat 15:00'dan önce verilen siparişler aynı iş günü içerisinde kurye ile tarafınıza teslim edilir. Saat 15:00’den sonra verilen siparişler ise ertesi iş günü öğlene kadar teslim edilir. Aynı gün teslimat hizmet bedeli 1.500 TL ve altı siparişlerde 49,90 TL'dir. 1.500 TL ve üzeri siparişlerde ise ücretsizdir.

Siparişlerinizde gönderi tercihinize göre farklı ücretlendirmeler mevcuttur. Standart kargo gönderi hizmetimiz ücretsizdir. İstanbul içi siparişlerinizde Aynı Gün Teslimat hizmet bedelleri, 1.500 TL ve üzeri siparişler için ücretsiz; 1.500 TL ve altı siparişler için 49,90 TL'dir.

Teslimat süresi bulunduğunuz ile ve ilçeye bağlı olarak 1 ile 4 iş günü arasında değişmektedir.

Yurtdışına gönderimimiz şimdilik yoktur.

Online mağazadan satın aldığınız ürününüzü fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde iade edebilirsiniz.-

İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa kampanya/indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır eğer sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olacaktır. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilecek ve yeni fatura düzenlenerek tarafınıza gönderimi yapılacaktır.

Kredi kartı ve havale yoluyla siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. 

Geçerli hediye çekiniz var ise bunu kullanmak için web sitemizden alışveriş yaparken satın almak istediğiniz ürününüzü sepetinize ekledikten sonra İNDİRİM KUPONU butonundan hediye kuponunuzun kodunu yazıp, UYGULA butonuna tıklayarak hediye çekinizi kullanabilirsiniz.Daha iyi bir deneyim için izninizi istiyoruz.
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul edebilirsiniz. Gizlilik Sözleşmesi