Menü

Hakkımızda

Şirketimiz 2014 yılında kurumsallaşmasını tamamlamıştır. 2005 yılında ise Türkiye’deki E-ticaret potansiyelini görerek Adrex markasıyla ilk sürümünü yayınlamıştır. Firmamızın sektöre girdiği yıllarda E-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu.

İşbu sebepten dolayı ana misyonumuzu da ilk etapta uygun maliyetle gelişmiş bir E-ticaret alt yapısı sağlama olarak belirledik. Firmamızın misyonu; Uygun ücret ve gelişmiş paketlerle kullanıcılarının E-ticaret’e kolay bir şekilde adapte olmasını sağlamaktır.

Sektördeki 8 yıllık tecrübesi ile de kullanıcılarına bu yolda önderlik etmektir. E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemektir. Firmamızın altyapısı, teknik altyapı ile boğulmadan KOBİ’leri bulundukları sektörde sadece satışa odaklanmalarını sağlamaktır.

Firmamızın  vizyonu ise; Şu anda geldiğimiz noktada, Türkiye genelinde yüzlerce kullanıcıya profesyonel E-ticaret altyapı hizmeti ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Daha iyi bir deneyim için izninizi istiyoruz.
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul edebilirsiniz. Gizlilik Sözleşmesi